Terraros, Silvanus Dikey Bahçeler’in alt markası olarak kurulmuştur. Ev, ofis gibi yaşam alanlarında dekoratif yosun tablo ve çerçeveler üreten, doğanın mucizevi değerlerini yanı başımıza taşıyan ve bunu amaç edinmiş bir markadır. Canlı ve mumyalanmış yosun türleri ile kişiselleştirilmiş modeller ile iç mekan alanlarda yaratıcı ve inovatif tablo, panel ve çerçeveler ile yaşam alanlarımıza zengin görsel değerler katmaktayız.

Silvanus Dikey Bahçe Türkiye’nin dikey bahçeler konusunda uzmanlaşan ilk firması olup 2011 yılından beri sadece dikey bahçeler alanında tasarım, kurulum ve bakım olmak üzere faaliyet göstermektedir. Bugüne dek uygulamış olduğumuz tüm dikey bahçelerimizin kendine özgün tasarımlarıyla, her projenin ayrıca adından bahsedilmesini sağlamış olduk.

Doğanın bize sunduğu tüm eşsiz güzellikleri duvarlarımıza taşıyarak, sürdürülebilirliğini devam ettirerek halen ilk kuruldukları canlılıkta ve sağlıkta olması, markamızın Türkiye’deki başarısını her geçen gün arttırmaktadır.

 

Silvanus ailesi olarak bizler, yaşam alanlarımızı duvarlarımızla daha çok yeşillendirmek için çalışmaktayız. Sizinle adım atacağımız bu yeni dostlukta, doğaın sanatsal tablolarıyla ortama kazandıracağı temiz havayı, sanatsal estetik görüntüsünü, orman etkisini, biyo çeşitliliğe katkısını , istenmeyen görüntü kamuflajını, marka imaj bilinirliği vb. bir çok farklı alana katacağı hizmeti paylaşmaktan memnun olacağız.